Muhtarlardan Öz'e ziyaret

Kısa bir süre önce Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığına atanan Albay Cafer Öz’e, muhtarlar hayırlı olsun ziyaretinde bulanda. Öz: ''Muhtarlar bir milletin temelidir. Kolluk kuvvetlerinin de en büyük yardımcısıdır'' dedi.

Muhtarlardan Öz'e ziyaret

KANAL MARAŞ / MUSTAFA KILINÇ

Son kararname ile Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığına atanan Albay Cafer Öz’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı brifing salonunda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öz, muhtarların toplumun en küçük temel taşını oluşturduğunu söyledi.

Muhtarlar ile sürekli içe içe olduklarını dile getiren Öz: “Muhtarlarımız mahallelerinde bizlerin en büyük yardımcıları. Onların verdiği her bilgi sayesinde doğruyu bulma oranımız artıyor. Onların bu ılımlı ve sıcak yaklaşımı sayesinde aramızda müthiş bir dayanışma var. Kahramanmaraş gelişimi gayet hızlı tamamlayan bir il. Onun için muhtarlarımız ile bu samimiyeti daha da ilerleteceğiz” dedi.

Muhtarlarda her konuda daha yakın çalışacaklarını söyledi. Daha sonra  muhtarlar, kıdemli Albay Cafer Öz ve Asayiş Şube Müdürü Kıdemli Binbaşı Kadir Akbey ile fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner36