Your SEO optimized title page contents

Milletvekili Dilipak'tan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Dilipak'tan 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Yayınladığı mesajda, İlk emri “Oku” diyen bir dinin ve medeniyetin fertleri olan bizler için öğrenme kadar, öğretmede çok önemli bir görevdir. Bu görevi ifa eden Öğretmenlerimiz, insanı en ideal şekilde eğitmek, dolayısıyla geleceği inşa etmek gibi son derece kutsal bir sorumluluğu taşımaktadırlar. “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuna uygun binlerce kişiye emeği geçmiş Öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmen Günü”nü en kalbi duygularla kutlarım.

Dün olduğu gibi bugün de toplum olarak, eğitime, öğretime, ilme, âlime, öğretmene derin bir saygıyla, muhabbetle yaklaşıyoruz. Yaklaşmaya da ebediyen devam edeceğiz.

Bu millete ihanet eden hainlerin karşısına 15 Temmuzda dimdik ayakta duran tankların ve silahların önüne bu vatan için siper olan kahramanlarımızı ve bu kahramanları yetiştiren Öğretmenlerimizi bu vatanın her bir köşesinde binbir cefa içerisinde fedakârca yavrularımıza vatan sevdasını aşılayan Öğretmenlerimize hürmetlerimi sunarım. Bu vesileyle, emekli Öğretmenlerimize saygılarımı ifade ediyor, ebediyete intikal etmiş Öğretmenlerimizi rahmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2016, 17:51
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.