MHP'de flaş istifa! MHP Onikişubat İlçe Başkanı Müfit Dal istifa etti

Dün akşam saatlerinde istifasını veren MHP Afşin İlçe Başkanının ardından bugün Müfit Dal sosyal medya hesabından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Onikişubat ilçe başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

MHP'de flaş istifa! MHP Onikişubat İlçe Başkanı Müfit Dal istifa etti
banner150

Kahramanmaraş'taki MHP ilçe başkanlıklarından ard arda istifalar geliyor. Dün akşam saat 23.00 sularında sosyal medya hesabından istifasını açıklayan MHP Afşin İlçe Başkanı Ersal Koç'un ardından bugün de MHP Onikişubat ilçe başkanı Müfit Dal istifasını verdi.

Dal'ın sosyal medyadan paylaşmış olduğu istifa yazısının tamamı şu şekilde;

Çok sevdiğim, onur ve şeref duyarak yürüttüğüm MHP Onikişubat İlçe Başkanlığı görevimden gördüğüm lüzum üzerine istifa ettiğimi belirtmek isterim.

Bu süreçte her zaman fikirleri ve öngörüleri ile bizlere yol gösteren ve manevi evlatları olarak gurur duyduğumuz Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi'ye teşekkürlerimi sunuyorum.

Görevde bulunduğum süre zarfında hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen Teşkilat İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Edip Semih Yalçın Beyefendi'ye, İl Başkanımız Sayın Ertuğrul DOĞAN Bey'e ve birlikte görev yaptığımız tüm İlçe Başkanlarımıza teşekkür eder, bundan sonra ki süreçte Teşkilatımızın her daim emrinde olduğumu beyan ederim.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


 

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.