Meteorolojiden Kahramanmaraş'a uyarı üstüne uyarı!

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü 9 Nisan 2019 Salı günü sabah saatlerinden itibaren Kahramanmaraş, Adana, Hatay ve Osmaniye çevrelerinde meydana gelecek çok kuvvetli yağışlar konusunda uyardı.

Meteorolojiden Kahramanmaraş'a uyarı üstüne uyarı!

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, bugün Kahramanmaraş ve bölge geneli parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay kıyı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması tahmin edilmektedir. Yağışların; akşam 21:00 ve gece 00:00 aralığında,  yer yer çok kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış şeklinde olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: 2 ila 4 derece azalacak.

RÜZGAR: Güney ve güneybatı yönlerden orta kuvvette, Adana ve Mersin kuzey kesimlerinde zaman zaman kuvvetli olarak esecek.

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların Adana, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Hatay kıyı kesimlerinde yer yer kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Sel, su baskını, ulaşımda aksamalar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 08:44
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.