Meteorolojiden Kahramanmaraş'a sağanak yağış uyarısı!

Kahramanmaraşlılar için son dakika uyarısı! Meteoroloji'den yapılan son açıklamaya göre bugün Kahramanmaraş'ta sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Meteorolojiden Kahramanmaraş'a sağanak yağış uyarısı!
banner150

Bölge geneli: Çok bulutlu ve yağışlı geçecek. Yağışlar Sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklinde olacak. Adana ,Osmaniye,Hatay,Kilis,Gaziantep il geneli ile Kahramanmaraş'ın yüksek kesimlerinde yer yer etkili olacak.

HAVA SICAKLIĞI: Adana ve Mersin çevrelerinde 2-3 derecelik artışlar görülürken; diğer yerlerde önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli rüzgar şeklinde esecek.

UYARILAR: Kahramanmaraş, Mersin, Adana, Osmaniye, Hatay ile Gaziantep ve Kilis çevrelerinde güney yönlerden kuvvetli rüzgâr (40-60 km/saat) ve denizlerde fırtına (60-90 km/saat) şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın oluşturabileceği başta soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler olmak üzere, ulaşımda aksamalar, çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.