Meteoroloji son dakika! 4 Ağustos 2019 Kahramanmaraş hava durumu!

4 Ağustos 2019 Kahramanmaraş hava durumu! Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcak havalar Kahramanmaraş'ı adeta esir aldı. Kahramanmaraş'ın hava durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte 4 Ağustos 2019 Kahramanmaraş hava durumu!

Meteoroloji son dakika! 4 Ağustos 2019 Kahramanmaraş hava durumu!
banner150

Gökyüzünde bolca güneş görülüyor. Kahramanmaraş'ın Andırın İlçesi'nde bulutlar bazen yoğunlaşıyor. Önümüzdeki günlerde ise kent merkezinde uzun bir süre yağış beklenmiyor. Rüzgar orta kuvvette esiyor. Sert bir rüzgarımız yok.

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM
Bölge geneli; Parçalı bulutlu, Kahramanmaraş(Andırın) çevresi,Osmaniye çevresi, Adana ve Mersin'in iç ve yüksek kesimleri ile Hatay kıyı kesimlerin yerel sağanak yağışlı geçmesi tahmin edilmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Sıcaklıklarda önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Rüzgarın kıyı kesimlerde güney, güneybatı yönlerden,iç kesimlerde ise kuzey, kuzeybatı yönlerden orta yer yer kuvvetli esmesi beklenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2019, 07:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
O ilçe
O ilçe - 1 yıl Önce

Göksun ileçemize 2019 yılı içinde doğalgaz geleceği ve iki mahalleye verileceği müjdelenmişti . Çalışmalar ne aşamada acaba ? 2019 yılı içinde doğalgaz gelecek mi ?
Haber yapılması dileğiyle
Saygılarımla

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.