Meteoroloji'den son dakika hava durumu uyarısı! Kahramanmaraş'ta hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji hava durumu resmi verilerine göre Kahramanmaraş hava durumu, 30 Kasım ila 01 Aralık tarihlerinde nasıl olacak? İşte Kahramanmaraş'ta 5 günlük gökyüzü-sıcaklık verileri...

Meteoroloji'den son dakika hava durumu uyarısı! Kahramanmaraş'ta hava durumu nasıl olacak?

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre: 

Kahramanmaraş geneli aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçmesi beklenirken, Mersin il geneli ile Adana’nın batısında (Adana Merkez, Pozantı, Aladağ ve Karaisalı) yer yer kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

HAVA SICAKLIĞI: Sıcaklıklarda önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Kuzey ve doğu yönlerden hafif yer yer orta kuvvette, yağış alan yerlerde kuvvetli olması beklenmektedir.

UYARILAR: Sabah saatlerinden itibaren Mersin il geneli ile Adana’nın batısında (Adana Merkez, Pozantı, Aladağ ve Karaisalı) çok kuvvetli ve şiddetli (51-100 kg/metrekare) olacağı tahmin edilmektedir. Meydana gelebilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım ve deniz üzerinde hortum oluşum riski ve ulaşımda aksamalar) karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 09:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
dangal
dangal - 1 yıl Önce

Yerel seçimler yaklaşırken bu şehrin sorunlarının gündeme gelmesi gerekiyor. Bu şehrin insanları sorunlarını , yapılacakları gündeme getirmeli. Çoğu vatandaş sadece geriden izliyor. Herkes bir sorunu gündeme getirse ve çözülmesi için uğraşsa bu şehir çok daha çabuk kalkınacak.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.