Meteoroloji'den hava durumu açıklaması: Kahramanmaraşlılar dikkat!

Kahramanmaraşlılar için son dakika uyarısı! Meteoroloji'den yapılan son açıklamaya göre bugün Kahramanmaraş'ta sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji'den hava durumu açıklaması: Kahramanmaraşlılar dikkat!
banner150

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Bölge genelinin parçalı yer yer çok bulutlu, Mersin, Adana'nın yüksek kesimleri ile Kahramanmaraş'ın kuzeyi yerel ve aralıklı sağanak yer yer gökgürültülü sağanak yağışlı olması tahmin ediliyor. Kilis, Gaziantep, Osmaniye, Adana'nın doğusu ile Hatay'ın doğu kesimlerinde toz taşınımı beklenmektedir.

HAVA SICAKLIĞI: Gaziantep,Kilis ve Kahramanmaraş çevrelerinde 2 ila 4 derece azalacak, diğer kesimlerde önemli bir değişiklik beklenmemektedir.

RÜZGAR: Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu zamanla doğu ve güneydoğu yönlerden hafif yer yer orta kuvvette esmesi tahmin edilmektedir.

UYARILAR
Kilis, Gaziantep, Osmaniye, Adana'nın doğusu ile Hatay'ın doğu kesimlerinde toz taşınımı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (hava kalitesinde azalma, görüş mesafesinde düşüş vb.) tedbirli olunması gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 08:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.