Mart kapıdan baktıracak... (26 Şubat 2021 Kahramanmaraş hava durumu nasıl?)

Meteoroloji Kahramanmaraş için 26 Şubat 2021 Cuma günü hava tahmin raporunu yayınladı... Geçtiğimiz haftalarda Kahramanmaraş'ta kısa süreli de olsa kar yağışına sebep olan soğuk hava dalgası geride kaldı. Mart ayının ilk günlerinde Kahramanmaraş'ı yeni bir soğuk hava dalgası etkisi altına alacak.

Mart kapıdan baktıracak... (26 Şubat 2021 Kahramanmaraş hava durumu nasıl?)

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz hafta yaşanan yağmur ve soğuk hava dalgasının ardından sıcaklık hafta boyu yükselişini gösterdi.

Kentte haftanın son iş gününde hava sıcaklığı sabah saatlerinde 4 derecelere kadar düşerken, gün içerisinde ise termometreler 16 dereceye kadar tırmanıyor.

Az bulutlu ve güneşli bir gökyüzünün şehre hakim olacağını bildiren meteoroloji, bugün için herhangi bir yağış beklemiyor.

1 MART SALI GÜNÜ YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü'nden alınan 5 günlük hava tahmin raporlarına göre, Kahramanmaraş'ta hava sıcaklığı yarın (CUMARTESİ) gün içerisinde 17 dereceye kadar çıkıyor

Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli havanın şehre hakim olacakken, pazar günü güne etkisini yitirecek. Bununla birlikte hava sıcaklığı düşüşe geçecek.

Meteoroloji, pazartesi günü için de 15 derecelik hava sıcaklığı şehirde hakim olacağını ve salı günü ise 14 deceyle birlikte yağmur görüleceğini bildirdi.

İŞTE KAHRAMANMARAŞ İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM
Bölge genelinin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Kuzeyli yönlerden hafif yer yer orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 10:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.