Mahir Ünal, terör yandaşlarını topa tuttu!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Mahir Ünal, Kuzey Suriye de oluşturulmaya çalışılan terör koridoru ve onu sahiplenenleri yerden yere vurdu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, memleketi Kahramanmaraş’ta il danışma meclisi toplantısına katılarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

"TÜRKİYE MEYDAN OKUDU"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Mahir Ünal, partisinin Kahramanmaraş İl Danışma Meclisi'ne katılarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'ndeki programda partililerine seslenen Ünal, "AK Parti karı, yağmuru, fırtınayı, belayı, musibeti, krizleri, engelleri bir bir aştı mı? 17 yıl boyunca bu kadar belayı aşan, vesayeti alt eden, Fetöcüleri; o kadar kendilerinden emindi ki o Fetöcüler, yenilmeyiz diye düşünüyorlardı. Kandil’e, Fetö’nün inine, DAEŞ’e, DAEŞ-KPC ve bunların bütün ağa babalarına Türkiye meydan okudu. Ve bunları alt etti mi? Etti. Peki bundan sonra Türkiye’nin yolu açık mı, açık'' dedi.

Terör koridoruyla Türkiye’yi çembere almak istendiğini belirten Ünal; 15 Temmuzdan daha yeni çıkmış Türkiye bir hançerle keser gibi Fırat Kalkanıyla terör koridorunu ikiye kestiklerini ifade etti.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 15:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
46 musti
46 musti - 6 ay Önce

DOLMABAHÇE SARAYINDAKİ TOPLANTINIZI HATIRLATIRIZ MEBUS BE.

SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.