Mado'dan Lapa lapa kar altında dondurma ve salep şovu

'Maraş' dondurmasının ününü dünyaya duyuran ve 27 ülkede şube açarak Türk bayrağını dalgalandıran MADO, Kahramanmaraş'ta lapa lapa yağan kar altında dondurma ve salep şovu yaptı.

Mado'dan Lapa lapa kar altında dondurma ve salep şovu
banner150

Kahramanmaraş'ta dün akşamüzeri yağan kar yağışı tüm kenti beyaza bürürken kar yağışını fırsat bilen dünya markası MADO, yıllar öncesinden başlattığı bir geleneği kar altında büyük kazanlarla salep pişirip çangalda asılı Maraş’ın meşhur dondurmasını vatandaşlara ikram etti. Kar yağışı ve soğuk havaya aldırmayan vatandaşlar dondurma ve salebi kısa sürede tüketti.

30 YIL SONRA YENİDEN
Maraş dondurmasını dünyaya tanıtan Mado'nun üçüncü kuşak dondurmacısı olan Yaşar ve Koray kardeşler kar altında dondurma şovu yaptılar. MADO'nun veliatlarından olan Koray Kanbur'un 4 yaşındayken takriben 30 yıl önce babası Erdal Kanbur'un dondurma şovu yaptığı ve kendisinin külaha konulan dondurmayı yerken poz verdiği yerde bu sefer babası Erdal Kanbur oğlunun çengelde asılı bulunan dondurmayı kesmesini duygulu gözlerle seyretti.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.