Köy koruyucularından Albay Öz'e hayırlı olsun ziyareti

Kısa bir süre önce Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığına atanan Albay Cafer Öz’e, Köy koruyucuları hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Öz: ''kolluğun terörle mücadele de en büyük yardımcısı koruyucular'' dedi.

Köy koruyucularından Albay Öz'e hayırlı olsun ziyareti
banner150

KANAL MARAŞ / MUSTAFA KILINÇ

Son kararname ile Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığına atanan Albay Cafer Öz’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kahramanmaraş’ta görev yapan bir grup köy koruyucusu, Albay Cafer Öz’ü makamında ziyaret etti.

İl Jandarma Komutanlığı brifing salonunda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Öz, terörün en yoğun yaşandığı yıllardan şimdiye kadar kolluk kuvvetlerinin en büyük yardımcısının koruyucular olduğunu söyledi.

Köy koruyucuları ile sürekli içe içe olduklarını dile getiren Öz: “Onlar bizim her türlü operasyonumuzda elimiz ayağımız konumunda. İlçede, ilde yaşanacak olumsuzluklarda bize yardımcı oluyorlar. Özellikle terörlü yıllarda çoğu kez Mehmetçik ile çatışmanın ortasına köy koruyucuları göğüs göğüse çarpışmıştır. Şu anda bizleri ziyaretini çok anlamlı buluyorum” dedi.

Daha sonra  köy koruyucuları, kıdemli Albay Cafer Öz ve Asayiş Şube Müdürü Kıdemli Binbaşı Kadir Akbey ile fotoğraf çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2017, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.