Koronavirüs tedavisi gören Berberoğlu, taburcu oldu

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde Özel Kalem, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler ve Veteriner İşleri Müdürlüğünde bulunan Cengiz Berberoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

Koronavirüs tedavisi gören Berberoğlu, taburcu oldu

Bir süredir ölümcül koronavirüs tedavisi gören Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler ve Veteriner İşleri Müdürlüğünde bulunan Cengiz Berberoğlu'ndan güzel haber geldi. Koronavirüse yakalandığını sosyal medya hesabından duyuran ve tedavi altında olan Beberoğlu, tedavinin ardından taburcu olduğunu açıkladı.

Yapılan test sonucunun negatif çıkması üzerine taburcu edildiğini aktaran Berberoğlu, ''Değerli dostlarım hastanedeki tedavim tamamlandı taburcu oldum evime geldim. Rabbime binlerce şükürler olsun beni yavrularıma sevdiklerime kavuşturdu ne kadar şükretsem az  allah kimseye yaşatmasın. Bu süreçte dualarla bana destek olan tüm dostlarımdan allah razı olsun.'' ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.