KMTSO yönetimi Ankara'da CHP'li Öztunç'la bir araya geldi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Parti Meclisi Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç’la bir araya geldi.

KMTSO yönetimi Ankara'da CHP'li Öztunç'la bir araya geldi

CHP’nin çalışkan ismi Ali Öztunç, Ankara’da kendisine ziyarette bulunan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Meclis Başkanı Hanifi Öksüz ve beraberindeki yönetim kurulu ve iş adamlarından oluşan heyeti TBMM’de misafir etti.

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ KONUŞULDU
Samimi bir havada geçtiği öğrenilen ziyaret sonrası sosyal medya hesabı üzerinden kısa bir paylaşımda bulunan Öztunç, “Bugün TBMM’de ziyaretime gelen Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sayın Hanifi Öksüz, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Serdar Zabun, yönetim kurulu üyeleri ve saygın iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Kahramanmaraşımızın sorunlarını hep birlikte değerlendirip çözüm önerilerimizi paylaştık. Şahsım ve partim adına iş adamlarımızın yanında olup memleketimizin gelişmesi için çaba harcamaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Heyette Serdar Zabun ve Hanifi Öksüz’ün yanı sıra KMSTO Yönetim Kurulu Başkan V. Şahin Balcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Beşen, Abdullah Şirikçi, Adnan Toprak, Hüseyin Özdal, Mustafa Buluntu, Erdal Kanbur, Meclis Başkan Yardımcısı M. Akif Gölcü ve Genel Sekreter M. Akif Pekdil yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 10:22
c
YORUM EKLE
YORUMLAR
46 46
46 46 - 1 yıl Önce

Madeni bunca bulmuşsunuz...

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.