banner232

KMBB Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen görevi mi bıraktı?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün görevlendirdiği Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen'in görevi bıraktığı ile ilgili iddialar sosyal medyada gündem yarattı.

KMBB Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen görevi mi bıraktı?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün göreve getirdiği isimlerden olan Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen'in görevi bıraktığı ile ilgili iddialar sosyal medyada gündem yarattı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Ertürkmen görevden mi alındı? Yoksa istifa mı etti? Bir aylık izne ayrıldığı konuşulan Ertürkmen'in görevine dönmeyeceği öne sürülürken, Züver Çetinkaya'dan sonra ikinci Genel Sekreter Yardımcısının da görevi bıraktığı ve KMBB de çalışmak istemediği iddia edildi.

Hayrettin Güngör'ün göreve getirdiği isimlerin bir bir görevi bırakması ile kamuoyunda, ''3 yıl oldu hala kadrolaşmayı bitiremeyen Başkan'' olarak anılan Güngör'ün, bir diğer göreve getirdiği isim olan Nihat Yıldız'ın da çok yakın bir zamanda görevi bırakmasının şaşırtıcı olmamasının gerektiği dile getirilirken, Kahramanmaraşlı Mehmet Türkmener'in görevi bırakması kamuoyunda türlü dedikoduların konuşulmasına yol açtı.

KMBB tarafından Mehmet Ertürkmen'in görevi mi bıraktı? Yoksa görevden mi alındı? ile ilgili kamuoyuna bu konuda bir açıklama yapılıp yapılmayacağı merakla bekleniyor.

GÖREVİ BIRAKTIĞI İDDİA EDİLEN GENEL SEKRETER YARDIMCISI MEHMET ERTÜRKMEN KİMDİR?
Mehmet Ertürkmen 1967 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamlayan Ertürkmen, Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. Ertürkmen evli ve 3 çocuk babası.

ÇALIŞMA HAYATI

 • 2019 – ......  Genel Sekreter Yardımcısı (Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi)
 • 2016 – 2019 Z.B. Keklikpınarı Şube Müdürü- Ankara
 • 2015 – 2016 Ziraat Katılım Bankası Teftiş Kurulu Başkanı- İstanbul
 • 2014 – 2015 Ziraat Katılım Bankası – Kurucu Ekip- İstanbul
 • 2012 – 2014 Z.B. Kayseri Bölge Yöneticisi – Kayseri
 • 2008 – 2012 Z.B. İç Operasyonlar Bölüm Başkanı – Ankara
 • 2007 – 2008 Z.B. İdari Sosyal ve İletişim Hizmetleri Daire Başkanı – Ankara
 • 2005 – 2007 Z.B. İç Kontrol Daire Başkanı – Ankara
 • 2003 – 2005 Z.B. Bilanço Konsolidasyon Daire Başkanı – Ankara
 • 1998 – 2003 Z.B. Teftiş Kurulu- Başkan Yardımcısı - Ankara
 • 1991 – 1998 Z.B. Teftiş Kurulu Müfettiş Yardımcısı/Müfettiş – Ankara
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2021, 17:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tunç
Tunç - 1 ay Önce

Hayrrettin hep yazdım bundan kurtulmuşun Alattin Parlak ve Tarımsal daire başkanın Mehmet Fatih Tükmeneni de yollarsan işlerin kendiliginden düzelir vatandaş herşeyi takıp ediyor Muhtarların gönlünü aırsın bu ikiliyide kısa sürede al

ibiş
ibiş - 1 ay Önce

Hayrettinden önceki belediye başkanlarını karalayarak üç yıl boşa maaış aldı ziyaret eddiğinde hep eski başkanları karaladı durdu

Türkcan
Türkcan - 1 ay Önce

KMaraş için hayırlı ugurlu olsun K Maraş belediyesinde çok bariz hatan yoksa işten atmazlardı adam müfettişmi bankacımı K Maraşdaki garib gurabanın ekmegiyle oynadı bir gram KMaraşlı olarak hakım varsa haram zıkım olsun ne özeligi var üç dört yerden maaş olıyordu

Alper Bozkurt
Alper Bozkurt - 1 ay Önce

Bu Mehmet Ertürkmen uluslar arası üne sahip ne şehir pilancısı . ne mimar nede mühendis bunu gibi hatta bitirdigi okuldan üst okul bitiren onca insan varken bunun özelligi nede para ödendi kardeşim

ibo
ibo - 1 ay Önce

Bu günün en mutlu haberi çok oturdu okoltukta Allah ona KMaraşda birdaha makam mevki nasib etmez inşAllah

SUTCU İMAM TORUNU
SUTCU İMAM TORUNU - 1 ay Önce

Valla bizler sade vatandasiz..Allah icin oyumuzu Reise veren insanlariz..Bu haber dogru ise Ak Parti Genel merkezi ve Firat Görgel baskanligindaki İl teskilati KURBAN kesmelidir..Cunku vatndasa hic randevu vermeyerek Ak partiye zarar veriyordu...Birde Davul çaldirsin...

İbrahim Yelken
İbrahim Yelken - 1 ay Önce

Zaten memlekete beş kuruş faydası yoktu. Ziraat bankasında üst düzeyken Keklikpınarı şube müdürü olmuş. Bir çırpınış Hayrethin bey imdadına yetişmiş. Tekrar gitsin Keklikpınarına. Ziraat bankası yönetim kurulu istememiş belliki . Onlstım çalışmadığı birisi sırf hayrettin beyin arkadaşı diye gelmiş makam verilmiş. Epey sürgün ve işten atılma operasyonu yaptı ve sonra kendini harcadılar. Bırakın gitsin haberi bile yapmasanız iyi olurdu. Duyumlarıma göre kuzen kadrosundan Dulkadiroğlu başkan yardımcısı olacakmış.

Tunç
Tunç @İbrahim Yelken - 1 ay Önce

Çivelek Mehmet Ertürkmen bu seviye görevlere birdaha gelemez bakın ilişigi kesildigine herkes memnun

Mahmut
Mahmut - 1 ay Önce

Demekki bu mahluk hiç sevilmemiş o zaman şutla cehenneme kadar yolun var hadi şimdi bas gaza memo


Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.