Kilometrelerce kuyruk! Kahramanmaraş'ta trafik felç

Bayram tatili dönüşü için vatandaşlar yollara döküldü. Andırın-Kahramanmaraş Karayolunda yoğunluk başladı.

Kilometrelerce kuyruk! Kahramanmaraş'ta trafik felç
banner150

Edinilen bilgiye göre, Bayram tatillerini geçirmek üzere Kahramanmaraş yönüne geçiş yapan binlerce vatandaş dönüş için erken davrandı.

Andırın-Kahramanmaraş güzergahını kullanan tatilciler, uzun araç kuyruğu oluşturdu. Kahramanmaraş istikametine trafik akşam saatlerinde zaman zaman durma noktasına geldi. Bölge trafik ekipleri belirli noktalarda trafiğin aksamaması için yoğun çaba sarf etti.

Bayram veya tatil dönüşü haricinde de Andırın-Kahramanmaraş karayolunun sürekli kilitlendiğini belirten yolcular, yetkililerden bu konuda tedbir almalarını istedi.

İşte, WhatsApp ihbar hattımıza gelen fotoğraflar;

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2017, 18:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yamec
Yamec - 3 yıl Önce

Bayramın 3. Günü saat: 19.00 sıralarında bu güzergahı kullandım. Trafiğin tıkanma sebebi yol çalışması dolayısıyla yolun tek şerit olması münasebetiyle araç sürücüleri iki şeritli yolda araç kullanma acemiliği ve trafik kontrol tedbiri alan trafik ekiplerinden korktuklarından seri akışı keserek frenlemeleri trafiği sıkışmasına sebeb oldular.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.