Kat personeline elma dağıtılacağına, evlerinde izalasyon altında olanlara yemek dağıtılsın!

KMBBB Hayrettin Güngör'ün tedavi gördüğü hastanede, Elma dağıtımı sosyal medyada alay konusu olurken, Ankara Büyükşehir Belediyesinin evlerinde izalasyon altında olan ailelere yönelik yaptığı 15 günlük karantina süresince kahvaltı ve akşam yemeği yardımı ise takdir topladı.

Kat personeline elma dağıtılacağına, evlerinde izalasyon altında olanlara yemek dağıtılsın!
banner150

Kanal Maraş’ın gündeme getirdiği, “Güngör’den Kat Personeline Göksun Elması” haberi sonrası Kahramanmaraş siyaseti, bürokrasisi, muhtarları, dernek başkanalrı ve kim olduğu belli olmayan trol hesaplarca sözde linç girişimi yapılmış ve bu girişim Kanal Maraş’ın karşı haber tekniği (kontrespiyonaj) ile son bulmuştu.

Kahramanmaraş’ta bunlar yaşanırken sosyal medya hesaplarında Ankara Büyükşehir Belediyesinin yaptığı bir uygulama paylaşım rekorları kırdı. Paylaşımda ''evlerinde izalasyon altında olan ailelere yönelik yaptığı 15 günlük karantina süresince kahvaltı ve akşam yemeği yardımı'' büyük takdir topladı. Kahramanmaraş'ta bazı sosyal medya kullanıcıları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı kutlarken, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün ise elma dağıttığını alaylı bir şekilde paylaştılar.

Kanal Maraş’ın yaptığı habere yanlış diyenler vatandaşların bu paylaşımına ise ne diyeceği merakla bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2020, 12:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
RAMAZAN DEMİR
RAMAZAN DEMİR - 2 hafta Önce

yav he he millette haber diye yazıyorsun millette okuyor

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.