KASKİ Genel Müdürlüğü'ne Çetin Hurşitoğlu atandı!

KASKİ Genel Müdürlüğü'nden istifa eden Mustafa Uzunlar'ın yerine Çetin Hurşitoğlu atandı.

KASKİ Genel Müdürlüğü'ne Çetin Hurşitoğlu atandı!
banner150

KASKİ Genel Müdürü Mustafa Uzunlar’ın istifası Kahramanmaraş’ta şok etkisi yaratmıştı. 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adayı olmak için KASKİ Genel Müdürlüğü görevinden istifa eden Mustafa Uzunlar’ın yerine Çetin Hurşitoğlu atandı.

Çetin HURŞİTOĞLU Kimdir?

Çetin HURŞİTOĞLU, 1975 yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamladı. Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliğinden 1998 yılında mezun oldu. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisansını tamamladı.

2002 yılında Kahramanmaraş Belediyesinde göreve başladı. 2002-2011 yılları arasında İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde Mühendis olarak çalıştı. 2011 yılında İmar ve Şehircilik Müdürlüğünde Müdür yardımcılığına atandı. 2014 Nisan ayında KASKİ Kanalizasyon ve Atık Su Daire Başkanı olarak göreve başladı. 2016 yılında İşletmeler Dairesi Başkanı olarak görevlendirildi. 2018 yılı Ocak ayında KASKİ Genel Müdür Yardımcılığına getirilen HURŞİTOĞLU, 2018 yılı Kasım ayı itibariyle KASKİ Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Çetin HURŞİTOĞLU, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 17:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.