Karaaslan'dan AK Parti'li Özhaseki'nin 'Hayrettin Güngör' açıklamasına sert yorum

Kanal Maraş Açık Masa Özel programında Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, dün Kahramanmaraş'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile ilgili sert yorumlarda bulundu.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana olayların perde arkası, yaşananların iç yüzü, sıcak gelişmeler, Mustafa Karaaslan'ın sunumu ve derinlikli yorumlarıyla Kanal Maraş Açık Masa programı izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Kanal Maraş Haber Merkezinin güçlü ekibi tarafından hazırlanan Açık Masa programı her hafta ekranlardaki yerini alıyor. Dün akşam yayınlanan Açık Masa  programında Kahramanmaraş ve Türkiyede yaşanan en son gelişmeleri, siyasetin nabzını sıcağı sıcağına izleyiciye aktarıyor. 

GÜNDEM ÖZHASEKİ'NİN AÇIKLAMALARI OLDU

Gündemdeki konuları masaya yatıran Açık Masa programında yine çok konuşulacak açıklamalar yapıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere dün Kahramanmaraş'a gelmişti.

Şehirde ilk olarak Vali Ömer Faruk Coşkun'u ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ü ziyareti eden Özhaseki, belediyecilik faaliyetlerine ilişkin açıklamalarda bulunmuştu.

Özhaseki, “Belediye başkanlığının bir okulu yok. Ama burada bir istisnayı da söylemek lazım; içimizde en eğitimle belediye başkanı olan kişi de Hayrettin Güngör. Yıllardır bakanlıklarda, daha sonra belediyeler birliğinde yapmış olduğu çalışmalarla belediye başkanlığının adeta eğitimini yapan tek kişi desek yeridir” demişti.

Bu açıklamaların ardından Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, Özhaseki'ye sert çıkarak, 'taktığı gözlüğü' hangi doktorun verdiğini, telefonunu verirse kendisininde yakın gözlük kullandığını ve gidip aynı gözlükten alacağını söyledi.

Karaaslan şöyle konuştu:

"İçimizde en eğitimli Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'dür" diyor Sayın Özhaseki... 2019 seçimleri ile ilgili şahsi fikrimi konuşmak istiyorum, Sayın Özhaseki 2019 yılında da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimlerden Sorumluydunuz. Hayrettin Güngör en eğitimli ise neden Ankara veya İstanbul adayı yapmadınız? Madem Güngör çok eğitimliydi, çok donanımlıydı, çok bilgiliydi. Büyükşehir'leri neden kaybettiniz? Sayın Özhaseki kusura bakmasın ama doktorunuzun numarasını bana verin. Sizin gördüklerinizi bizde görelim. Özhaseki'ye soruyorum; Kahramanmaraş'ın çarşısına çıkmadınız, halkın içine girmediniz. Hangi sebebe dayanarak Hayrettin Güngör'ü en başarılı ilan ettiniz?"

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2021, 13:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
HAKKARİ
HAKKARİ - 3 ay Önce

Bunu söyleyen özhaski bu adamı KMaraşa refarans olup aday yapanda özhaseki çok begenmiş ise tekrar aday yapsınlar görelin yapılacak ilk seçim Cumhurbaşkanlıgı bunu AKP li yetkililer Reyise bildirip üzerindeki vebalden kurtulmalılar ben şunu biliyorum bu adamla KMaraştan AKP ye millet oy vermez

SUTCU İMAM TORUNU
SUTCU İMAM TORUNU - 3 ay Önce

Bizim maraslilara mustehak ermeni adayi gosterseler biz yine veririz...hayri bey marasa luks bile..

Mahmut
Mahmut - 3 ay Önce

Cehennemin dibine kadar yolu var bıktık bıktık artık

Maraşlı
Maraşlı - 3 ay Önce

Her ay düzenli belirili bayramlarda içindeharçlık da olan faturalar kessen o programda özhasaki ve hayrettin başkan halkında aynı şeyleri söylemiydin Karapisik. Ama millet şununanladın sen ne kadar konuşursan konuş başkanın umrunda değilsin ve sana belediyeden tek bir kuruş dahi koklatmayacak. Ama şu da var, başkan sana para verse kalemini anında çevirir Güngöre methiyeler peşpeşeşe sıralarsın bunu da seni tanıyan yani senin gazeteci değil de gazeteciadı altında gözüne kestirdiğim kurumlardan parankoparmaya çalıştığını bilen herkes biliyor karapisik

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.