Kantin İşletmecileri Dernek çatısı altında bir araya geldi

Sağlıklı Yaşam Ve Kantin İşletmecileri Derneği 1.Olağan Genel Kurulunda yapılan oylama sonucunda Abdulkadir Zeki Gülmez Dernek Başkanı seçildi.

Kahramanmaraş’ta eğitim veren okullarda faaliyet gösteren kantin işletmecileri dernek çatısı altında toplanarak 1.Olağan Genel Kurulu yaptılar. Yapılan Oylama Sonucu Abdulkadir Zeki Gülmez 109 Oy İle Dernek Başkanı Seçildi.

Öğrencilerin gün boyu iletişim halinde oldukları kantin işletmecileri sivil toplum kuruluşu olarak daha etkin hizmet vermeyi amaçlıyor.

Ayrıca Sağlıklı yaşam ve kantin işletmecileri adı altında toplanan kantinciler yönetim kurulu üyelerini belirlediler.

Sağlıklı yaşam ve kantin işletmecileri dernek başkanı olarak seçilen Abdulkadir Zeki Gülmez burada yaptığı açıklamada “ Çocuklarınız Bizlere Emanet” Dedi.

Ayrıca Başkan Gülmez Kendilerine Yardımcı Olan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a Da Teşekkür Etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Göksunlu
Göksunlu - 2 yıl Önce

Bir Göksun’lu olarak Göksunun bir çok konuda eksik ve geride kaldığını düşünüyorum. Bu konuların gündeme gelmesini en azından yorumları okuyan editörün haber yapmak için veya Göksunlu hemşerilerimizin yapılması bir kenara not etmesini umuyorum. Saygılarımla
1. Şehirler arası yol üzerinde olduğu halde bundan yeterince faydalanmamak . Dinlenme tesisi eksikliği var. Göksun neden bir Pozantı olmasın ?
2. Göksun Eti; Kekik ile yayılmış büyükbaş ve küçükbaş hayvanların etlerinin yeterince tanıtımı yok. Et tesisi az . Çok kaliteli et olmasına rağmen güzel lokanta , restaurant ve de tanıtım eksiliği.
3. Afşin ve Elbistan’a hatta Narlıya Doğalgaz gelmesine rağmen ,2018 yılında geleceği söylenmesine rağmen hala gelmedi. Göksun Doğalgazı sonuna kadar hak ediyor.
4. Göksunun ürünlerinin yeterli tanıtımı yok. Peyniri, elması , cevizi, çirişi , çileği, alabalığı, v.s
Bu ürünlerin ulusal marka olması için adımların atılmaması.
5. İş imkanları için çeşitli yatırımların eksiliği. Tekstil atölyeleri kurulsa , tarım ve hayvancılık üzerine işletmeler kurulsa insanlara yeni iş imkanları çıkar.
6. Bir türlü bitirelemeyen Andırın Göksun yolunun tamamlanması. Yol tamamlandığında bölgede büyük bir ekonomik hareketlilik olacaktır.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.