Kanal Maraş'tan KASKİ Genel Müdürü Hurşitoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, göreve yeni gelen KASKİ Genel Müdürü Çetin Hurşitoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kanal Maraş'tan KASKİ Genel Müdürü Hurşitoğlu'na hayırlı olsun ziyareti

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, göreve yeni gelen KASKİ Genel Müdürü Çetin Hurşitoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Hurşitoğlu’na görevinde başarılar dileyen Karaaslan "Çetin Hurşitoğlu bu şehrin çocuğu ve belediyenin her kademesinde görev almış, Kaski kurulduğundan bu yana dağ, taş demeden ilçelere, yeni oluşan mahallelere ve köylere hizmet götürülmesi için uğraş vermiş bir kardeşimizdir. Görevinde başarılı olacağına inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum" dedi.

KANAL MARAŞ BU ŞEHRE ARTI DEĞER KATMIŞTIR

Hoş sohbetin gerçekleştiği ziyarette Hurşitoğlu şunları söyledi; "Mustafa Karaaslan ile geçmişe dayalı bir dostluğumuz var. Yeni göreve gelmem nedeniyle bize nezaket ziyaretinde bulundu. Kendisinin köşe yazılarını fırsat buldukça okuyorum. Kurduğu Kanal Maraş haber sitesinin bu şehre artı değer kattığını düşünüyorum. Bu ziyaretten dolayı kendisine teşekkür ediyor tüm Kanal Maraş çalışanlarına başarılar diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 12:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erhan Bayram
Erhan Bayram - 3 yıl Önce

Yalanınızı yiğim

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.