Kahramanmaraş'ta 'yorgun mermi' dehşeti! Yorgun mermi çatıyı delip...

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde düğün merasiminden havaya ateşlenen silahtan çıkan mermi, bir iş yerinin çatısından içeri girdikten sonra parke zemine saplandı. Ofisin sac çatısını ve tavanını dahi delerek giren mermi çekirdeğinin düştüğü sırada içeride çalışanın olmaması ise büyük şans olarak değerlendirildi.

Kahramanmaraş'ta 'yorgun mermi' dehşeti! Yorgun mermi çatıyı delip...
banner150

Kahramanmaraş Elbistan’da düğün ve nişan gibi merasimlerde havaya açılan rastgele ateş nedeniyle silahlardan çıkan mermi ya da saçmalar, vatandaşlara, otomobillere ve iş yerlerine isabet ediyor. Eğlence ya da gelenek adı altında gerçekleştirilen havaya silah atmanın doğurabileceği tehlikelerinin son örneği ise Orhangazi Mahallesi odun ambarlarındaki bir iş yerinde yaşandı. 

İŞ YERİ SAHİBİ ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ
Nereden ateşlendiği belli olmayan bir tabancadan çıkan kurşun, Hüseyin Çetin’in işlettiği briket firmasının büro bölümünün önce çatısını deldi. Mermi çekirdeği, plastik tavanı da deldikten sonra ofis kısmının zeminindeki parkeye saplanarak durdu. Sabah saatlerinde iş yerini açan Çetin, zemindeki mermi çekirdeğini görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Olayın bildirilmesinin ardından iş yerine gelen polis ekipleri, mermi çekirdeğini alarak balistik inceleme ile ateşlendiği silahın tespit edilmesi için çalışma başlattı.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2017, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.