Kahramanmaraş'ta 'yok artık' dedirten görüntü

Kahramanmaraş'ta trafik levhalarındaki uyarıları umursamayan bu sürücüler ısrarla ters yönü kullanmak için ilginç yöntemlere başvuruyor. Kahramanmaraş'ta ise bir sürücü ters yönde ilerleyerek trafiği tehlikeye düşürdü. O anlar ise mobese kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Kahramanmaraş'ta 'yok artık' dedirten görüntü
banner150

Kahramanmaraş'ta trafik levhalarındaki uyarıları umursamayan bu sürücüler ısrarla ters yönü kullanmak için ilginç yöntemlere başvuruyor. Kahramanmaraş'ta ise bir sürücü ters yönde ilerleyerek trafiği tehlikeye düşürdü. O anlar ise mobese kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Onikişubat ilçesi Abdulhamithan tünelinde ilerleyen sürücüler, ters şeritten gelen otomobili gördüklerinde ne yapacaklarını şaşırdı. Sürücüsünün ismi belirlenemeyen 11 EC 470 plakalı otomobil, tünelde kendi şeridinde gitmek yerine karşı şeride geçti.

Karşılarından gelen otomobili fark eden diğer sürücüler, ters şeritte ilerleyen otomobilin herhangi bir kazaya neden olmaması için ona yol açtı. 

CEZA KESİLDİ
Kural tanımaz sürücüye plakasından yola çıkarak 108 TL trafik cezası uygulanırken, yaşanan kural ihlalinde herhangi bir kazanın olmaması sevindirdi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2018, 13:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.