Kahramanmaraş'ta 'şüpheli paket' polisi alarma geçirdi

Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde bir trafo üzerinde bulunan çanta polisi alarma geçirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. Çantanın bulunduğu alan etrafına emniyet şeridi çekerken çevredekiler de uzaklaştırıldı. Bir süre sonra gelen bomba uzmanı ekip, çanta fünye yerleştirdi. Kontrollü şekilde patlatılan çantadan kıyafet ve kitap çıktı.

Kahramanmaraş'ta 'şüpheli paket' polisi alarma geçirdi
banner150

Dulkadiroğlu Caddesi'ndeki bir trafonun üzerinde saat 19:30 sıralarında kimin bıraktığı belli olmayan şüpheli paketi gören vatandaşlar, durumu polise bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis, çevre güvenliğini alarak paketin bulunduğu alana emniyet şeridi çekti. 

Dulkadiroğlu Caddesi'ni yaya ve araç trafiğine kapatan polis, olay yerine bomba imha uzmanını çağırdı. Özel kıyafetini giyen bomba imha uzmanı, şüpheli paketi  inceledikten sonra fünye ile patlattı. Patlatılan şüpheli paketten kıyafet ve kitap çıktı. Patlama sonrası çevredekilerin cep telefonu ile patlatılan çantayı ve çevreye yayılan parçaları çekerek, sosyal medyada paylaştığı görüldü.

ÇANTA SAHİBİ GELDİ
Olay yerine gelen bir bayan çantanın kendisinin olduğunu bankadan para çekerken olay yerinde unuttuğunu söyledi.

(Elbistan Olay)

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.