Kahramanmaraş'ta soygun girişimi: Bozguna uğradı!

Daha önce Kayseri'de iki ayrı kuyumcudan hırsızlık yapan Ahmet K. Kahramanmaraş'ta da bu olayı tekrarlamak isteyince kıskıvrak yakalandı.

Kahramanmaraş'ta Afşin İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Beyceğiz Mahallesi Dedebaba Caddesi'ndeki bir kuyumcu dükkanının asma kilitlerini demir kesme makasıyla kesmeye çalışan şüpheliyi fark etti. 

MAKASI POLİSLERE ATTI
Yüzünde maske, elinde eldiven bulunan zanlı polisin "dur" ihtarında bulunması üzerine demir kesme makasını ekiplerin üzerine fırlatarak kaçmaya başladı.

HIRSIZ YAKALANDI
Şüpheli kısa süren kovalamanın ardından yakalandı. Yapılan sorgusunda adının Ahmet K. olduğu belirlenen zanlının Kayseri'de iki ayrı kuyumcudan hırsızlık olayına karıştığı, Afşin'e de aynı amaçla geldiği tespit edildi.

ELE GEÇİRİLENLER
Şüphelinin kullandığı araçta yapılan aramada ise yüzük, künye, kolye ve zincirden oluşan çok sayıda altın ve gümüş ziynet eşyası ile 875 lira ele geçirildi.

Zanlı emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.