Kahramanmaraş'ta polisler bile şaşırdı... Yoğurt kovasının içine gizlemişler!

Son dakika haberi... Kahramanmaraş'ta Elbistan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince uyuşturucu tacirlerine yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında durdurulan araçta yoğurt kovasının içine gizlenmiş halde 1 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi. Operasyonda sürücü gözaltına alındı.

Kahramanmaraş'ta polisler bile şaşırdı... Yoğurt kovasının içine gizlemişler!
banner150

Elde edinilen bilgilere göre, Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'ne bağlı Yeni Sanayi Sitesi civarında devriye görevi atan polis ekipleri şüphelendikleri bir otomobili durdurdu. Durdurulan otomobilde detaylı bir şekilde arama yapıldı.

ELE GEÇİRİLENLER
Aracın içerisinde bulunan yoğurt kovasının içine konulmuş olarak 1 kilogram metamfetamin (ateş-buz) ile 6 gram esrarın yanı sıra, aracın değişik yerlerinde 83 adet 9 mm tabanca fişeği,17 adet tüfek kartuşu ile uyuşturucu madde tartmakta kullanılan 2 hassas terazi ele geçirildi.

Otomobilde yakalanan uyuşturucu madde ile ilgili 39 yaşındaki M.İ. isimli şüpheli "Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek" suçundan gözaltına alındı.

ÖNCE GÖZALTI SONRA ADLİYE
Gözaltındaki şahsın Emniyet'teki işlemleri sürüyor. Soruşturma çok yönlü olarak devam etmesinin ardından şüpheli adliyeye sevk edilecek.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2019, 20:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.