Kahramanmaraş'ta polis memurundan duygulandıran hareket

Kahramanmaraş'ta bir vatandaşın cep telefonu ile çektiği görüntülerde bir trafik polisi, kontrol amaçlı durdurdukları TIR'ın arkasında bulunan şehitlerimizin siluetini sildi. Sosyal medyada yayılan ve kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenen görüntüler izleyenleri duygulandırırken, polis memurunun yaptığı davranış vatandaşlar tarafından da takdirle karşılandı.

Kahramanmaraş'ta bir trafik polisinin, kontrol amaçlı durdurdukları TIR'ın arkasında bulunan şehitlerimizin siluetini silme görüntüleri, sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Kahramanmaraş'ta çekilen görüntülerde, bir polisin yaptığı hareket görenleri duygulandırdı. İnternette paylaşılan video, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Polis ekipleri tarafından kontrol amaçlı durdurulan 46 BY 823 plakalı TIR'ın arkasında bulunan ve toz nedeniyle görünmeyen şehitlerimizin silüetini elleriyle sildi. Bu anlar bir vatandaş tarafından saniye saniye cep telefonu kamerasına kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılarak büyük beğeni topladı.

Kaynak: Kanal Maraş

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2019, 12:30
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.