Kahramanmaraş'ta motorculara ceza yağdı

Kahramanmaraş'ta, kural ihlali yapan motosiklet sürücülerine yönelik ''Son Sürat'' uygulaması gerçekleştirildi.

Kahramanmaraş'ta motorculara ceza yağdı
banner150

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde Türkiye Genelinde Motosikletler üzerinde Asayiş, Trafik, Kaçakçılık, Uyuşturucu ve diger alanlarda suçtan aranan, suçta kullanılma ihtimali olan veya suça konu olup çalıntı olan motosikletler üzerinde geniş kapsamlı operasyon yapıldı. Türkiye genelinde aynı anda başlayıp sonlandırılan operasyonda özellikle tescilsiz, plakasız, sahte plakalı, Şase numarasi ile oynanmış veya kural ihlali yapan motosikletler üzerinde uygulamalar yapıldı. Özellikle motosiklet kullamının yaygınlaşması sebebiyle, eşzamanlı denetlemelerin önemi vurgulandı. 

Kahramanmaraş  Emniyet Müdürlüğü il merkezi ve İlçelerde polis sorumluluk bölgesinde ise 36 ayrı uygulama noktasinda operasyon yapıldı. 

Kahramanmaraş İl  Genelinde 65 ekip, 222 personel ile 26 ayrı noktada uygulama yapıldı. Kahramanmaras'ta 617 motosiklet sürücüsünün kimliği sorgulanırken, 6 aranan şahıs yakalandı. 372 motosiklet kontrol edildi. 1'i çalıntı motosiklet, 9 tescilsiz motosiklet, 3 hacizli yakalamalı motosiklet dahil olmak üzere  toplam 27 motosiklet trafikten men edildi. 53 motosiklet sürücüsüne çeşitli maddelerden toplam 36.974 TL trafik cezası uygulandı. Çalıntı motosiklet ile ilgili 1 şahsa adli işlem yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 08:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Kömür
Mustafa Kömür - 3 yıl Önce

Mutlusunuzdur heralde devletin en buyuk kaynağı biz motorcular bizde olmasak napardiniz acaba Bizde vergi veriyiruz bide terörist muamele si yapiyorsunuz allah yukarda Sunu bilinki vu ask oyle cezayla felan degil sadece mezarda biter..

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.