Kahramanmaraş'ta MHP'li o isimden Gelecek Partisi Sözcüsüne tehdit

MHP kadrolarının Gelecek Partisine yönelik sert tavrı sürüyor. Bu kez MHP Elbistan Belediye Meclis Üyesi Hulusi Binboğa, Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan'ı sosyal medyada üzerinden tehdit etti.

Kahramanmaraş'ta MHP'li o isimden Gelecek Partisi Sözcüsüne tehdit

MHP Elbistan Belediye Meclis Üyesi Hulusi Binboğa, Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan'ı tehdit etti. Selçuk Özdağ'a saldırının üzerinden bir hafta geçmeden gelen tehdit sosyal medyada tepki çekti.

Gelecek Partisi’ne ait resmi Twitter hesabından parti sözcüsü Serkan Özcan’ın açıklamaları paylaşıldı. Özcan MHP’li isim tarafından Twitter’da tehdit edildi.

Serkan Özcan açıklamasında Ülkede bir kayyum düzeni mi vardır? Sayın Bahçeli kendisini Ak Partiye kayyum mu atamıştır? Bu ülkede hiç kimse ev sahibi pozlarıyla siyasete ve millete ayar vermeye kalkmasın” ifadelerini kullanmıştı.

MHP Elbistan Belediye Meclis Üyesi olan Hulusi Binboğa, Serkan Özcan’ı twitter’da açıkça tehdit etti. Hulusi Binboğa, “Bunun da sırtı kaşınıyor herhalde” diyerek Gelecek Partisi’ni ve Serkan Özcan’ı hedef haline getirdi.

Binboğa daha sonra paylaşımını sildi.

İşte o paylaşım:

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
elbistanlı
elbistanlı - 4 ay Önce

ulan hulisi binboga sen kimsin adam dehtin ediyorsun senin kim oldugunu herkes biliyo senin gibi insanlar bu partiyi bitirdi işte bittiniz

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.