Kahramanmaraş'ta karşıdan karşıya geçmeye çalışırken canından oldu!

Kahramanmaraş-Adana karayolunun 5. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında 23 yaşındaki Kadir Poyraz yaşamını yitirdi. Poyraz’ın karşıdan karşıya geçmeye çalıştığı esnada bir aracın çarpması sonucu yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta karşıdan karşıya geçmeye çalışırken canından oldu!

KANAL MARAŞ - ÖZEL HABER

Karayollarının yılan hikayesine çevirdiği Kayseri-Kahramanmaraş karayolu bir türlü bitmek bilmiyor. Bitmeyen yollarda ise kazalar kaçınılmaz oluyor. 2011-2016 yılları arasında onlarca kazaların yaşandığı ve önlem alınmadığı için onlarca suçlamaya maruz kalan Karayolları, yine bir canın sönmesine neden oldu.

Sabah saatlerinde Adana-Kahramanmaraş karayollarından karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayalara 46 LU 135 plakalı araç çarptı. Çevre sakinleri hemen 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen 112 ekipleri, Ahmet Tecirli, Orhan Arhaz ve Kadir Poyraz yaralı halde hastaneye kaldırıldı.

Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Kadir Poyraz yaşamını yitirdi. Kaza sonrası toplanan vatandaşlar ise yetkililerin çözüm bulmasını ve emniyet şeridinin ihlal edilmemesini istediler.

(Haber: Mustafa Kılınç/Kamera: Kurtuluş Karaaslan)

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2017, 17:48
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.