Kahramanmaraş'ta iki grup arasındaki kavga cinayetle bitti

Kahramanmaraş'ta iki grup arasında bilinmeyen nedenle çıkan kavgada silahla vurulan Süleyman Kara hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

Kahramanmaraş'ta iki grup arasındaki kavga cinayetle bitti

Alınan bilgiye göre, olay dün gece saat 23.45'de Yusuflar Mahallesi Tekke Yokuşunda 27 DV 444 plakalı araç içerisinde bulunan sürücü 41 yaşındaki Süleyman Kara başından aldığı yara ile hayatını kaybederken, aynı aracta bulunan Sefa Köse (27) ve Alper Küçükterzi (32) darp edildi. 

Olay yerine intikal eden polis ekipleri, olay yerinden bir başka araç ile kaçan failleri yakalamak için şehrin tüm giriş çıkış yollarını kapattı. Olay yerinde çıkan kavgada araca av tüfeği ile ateş edildiği de belirlendi. Aralıksız uygulama yapan polis ekipleri olayın şüphelileri Ökkeş D. (40 yaş), Mustafa Korelioğlu (28 yaş) ve Mehmet Demir'i (31) olayda kullanılan 46 DE 325 plakalı araç ile Kılavuzlu mahallesinde yakaladı.

Olayın faillerinden birini çarşıda indirdiklerini beyan eden 3 şahıs gözaltına alınırken,  kaçan diğer şüpheli Duran Ali A. (27) ise saat polis ekipleri tarafından sabaha karşı yakalandı. Tarafların araç alım satımı yüzünden olay yerinde buluştuğu ve bu sebeple çıkan  tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle olayın karşılıklı meydana geldiği belirlendi.

4 şüphelinin gözaltında sorgusu devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE