Kahramanmaraş'ta depo hırsızları kıskıvrak yakalandı

Birbirinden başarılı operasyonlar ile “Suçun çıktığı yerde polis var” dedirten Kahramanmaraş polisi, bir başarılı operasyona daha imza attı. Polisler depo kilidi kırarak hırsızlık yapan 3 zanlıyı yakaladı.

Kahramanmaraş'ta depo hırsızları kıskıvrak yakalandı

Akdeniz bölgesinin en iyi Asayiş Şube Müdürlüğüne sahip Kahramanmaraş, özellikle cinayet, gasp, Yan kesicilik, hırsızlık, oto hırsızlık konularında birbirinden başarılı operasyonlara imza atıyor. Kronik hale gelen her sorun deneyimli polisler tarafından bir çırpıda bitirilirken, suçun olduğu yerde polis mutlaka vardır dedirtiliyor. 

HIRSIZLIK OLAYI ÇÖZÜLDÜ

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği Ekipleri tarafından il merkezinde değişik tarihlerde inşaat ve fabrika depolarının kilidini kırarak hırsızlık yapan kişiler yakalandı.

Abdülhamithan Mahallesinde inşaat içerisinde depo olarak kullanılan yerin demir kapılı kilitli göbeği kırılarak inşaat aletleri çalındı. Olayı ile ilgili, tespit edilen 27 yaşındaki  H.S. ve 26 yaşındaki H.B. yakalandı.  Malzemeler ele geçirildi. Yine aynı şahısların 31.08.2017 günü istiklal Mahallesinde bulunan inşaatın depo olarak kullandıkları Demir kapılı kilitli kırılarak içerisinden 100 mt kablo doğalgaz borusu çalınması olayını gerçekleştirdikleri tespit edildi. Bir başka operasyonda 12.09.2017 günü saat 16'da Erkenez Mahallesinde Bir tekstil fabrikasına arka demir kapısının göbek kilidi kırılarak işyerine giren, işyerine ait elektrik tesisatına ait kablolar çaldığı tespit edilen 18 yaşındaki  U.A.  yakalandı.  
 

3 şüpheli gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER