Kahramanmaraş'ta 20 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan zanlı yakalandı

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği Ekipleri tarafından yapılan takip esnasında hırsızlık ve çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçlarından hakkında kesinleşmiş 20 yıl hapis cezası olan şahıs sokak ortasında kovalamaca sonucu yakalandı.

Kahramanmaraş'ta 20 yıl kesinleşmiş hapis cezası ile aranan zanlı yakalandı
banner150

Alınan bilgiler göre, Kahramanmaraş'ta bir adresi takip eden Asayiş Şube Müdürlüğü sivil ekipleri, sokak üzerinde takip ettikleri şahsın eşgaline uygun bir şahsi kovalamaya başladı. 

Dur ikazına uymayarak ara sokaklara kaçan şüpheli nefes kesen bir kovalamaca sonunda kıskıvrak yakalandı. Kelepçelenerek etkisiz hale getirilen şüpheli bir müddet polislere direndi. Yakalanan şahsın 24 yaşındaki Ömer Faruk K. olduğu bildirildi. Kayseri'nin Bünyan İlçesi'nde Açık cezaevinde hırsızlık suçlarından yatmakta iken, aynı zamanda ağır ceza mahkemesinde başka davalarının devam ettiği, mahkemenin karar aşaması öncesinde firar ettiği anlaşıldı.

Hakkında hırsızlık ve çocuğun nitelikli cinsel istismarı suçlarından kesinleşmiş 20 yıl hapis cezası olan şahıs yoğun güvenlik önlemleri altında hastaneden rapor alınarak adliyeye sevk edildi. İşlemleri ardından infaz hükmü gereği kapalı cezaevine teslim edilecek.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2017, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.