Kahramanmaraşlıların trafik isyanı

Kahramanmaraş'ta merkez trafiği kilitlenme durumuna geldi... Madalyalı kavşak,otogar ve Gaziantep yolu adeta kilitlendi. Arsan kavşağının tamamlanmaması şehrin trafiğini altüst ediyor.

2017 yılında ihalesi yapılan ama Türkiye’nin yaşadığı mali sıkıntılardan dolayı kemer sıkma politikasından nasibi alarak ertelenen Arsan Kavşağı Alt Geçit Projesinde çalışmalar çok yavaş ilerliyor. Çalışmanın az sayıdaki işçilerle devam ediyor olması, vatandaşları da isyan noktasına getirdi.

VATANDAŞLARI CANINDAN BEZDİRİYOR
Kentin artan trafik sorunu bir türlü çözülemiyor. Üstelik, pandemi nedeniyle özellikle okul servislerinin tam kapasiteyle çalışmamasına rağmen yaşanan bu yoğunluk, her şeyin normale döneceği zaman dilimi için çok daha vahim bir tabloyu karşımıza çıkartacak.

Hiç kuşku yok ki trafik yoğunluğunun yaşandığı Madalyalı kavşak, Otogar ve Gaziantep Yolu adeta kilitlendi. Arsan Kavşağının tamamlanmaması kentin trafiğini altüst ediyor. Araçlar, gidecekleri yere gitmek için saatlerce bekleyince trafik çekilmez hale geldi.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2021, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.