Kahramanmaraşlı genç kız vahşice öldürülmüştü! Konuşmalar ortaya çıktı

25 yaşındaki Kahramanmaraşlı genç kız Zeynep Şenpınar’ın, bir arkadaşıyla olan mesajlaşmalarında katili işaret ederek ''Ahmet'le net bir şekilde bitti. Birbirimizle hiç alakamız yok.'' dediği ortaya çıktı.

Muğla’nın Menteşe ilçesi Kötekli Mahallesi’nde Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden geçen yıl mezun olan KahramanmaraşZeynep Şenpınar (25) ile milli boksör erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu (26) arasında çıkan tartışma, kavgaya dönüştü.

Selim Ahmet Kemaloğlu, kavga sırasında mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla Şenpınar’ı göğsünden bıçaklayarak öldürdü, ardından da 112’yi arayarak ihbarda bulundu.

Kendine de bıçakla zarar veren Selim Ahmet Kemaloğlu, hastaneye kaldırıldı.

WHATSAPP MESAJI ORTAYA ÇIKTI
Kan donduran cinayetin ardından Zeynep Şenpınar’ın WhatsApp’tan bir arkadaşına “Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de.” mesajı attığı ortaya çıktı.

AYRILIĞI KABULLENEMEDİĞİ ÜZERİNDE DURULUYOR
Selim Ahmet Kemaloğlu’nun ayrılığı kabullenmediği için öldürdüğü şüphesi üzerine duruluyor.

Öte yandan Şenpınar’ın türkü söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Şenpınar’ın söylediği türkü, izleyenlerin yüreğini burktu.

CİNAYETİN ARDINDAN TWEET ATTI

Selim Ahmet Kemaloğlu’nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından “İki cana kıydınız, gözünüz aydın.” paylaşımı yaptığı belirlendi.

(Kaynak: DHA)

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.