Kahramanmaraşlı doktorun yardım çığlığı: Babanın çocuğuna cinsel yaklaşımları var

Kahramanmaraşlı doktor Aynur Erzengin kendisine ait sosyal medya hesabı Facebook üzerinden yayınladığı mesajda, yetkililere seslenerek yardım istedi. Mesaj, sosyal medyada kullanıcılar tarafından paylaşılarak yardıma destek verildi.

Kahramanmaraşlı doktorun yardım çığlığı: Babanın çocuğuna cinsel yaklaşımları var
banner150

Sosyal medya, gece  saatlerinde Aynur Erzengin adında bir doktorun paylaştığı mesaj ile sarsıldı. Sosyal medya hesabından paylaşılan mesajda çocuğuna eşi tarafından  taciz edildiğini iddia etti.

Feryatlarını birilerini duymasını isteyen doktor, yetkililerden ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım isterken, eşinin çocuğuna cinsel yaklaşımları olmasına rağmen mahkeme tarafından velayetinin babaya verildiğini öne sürdü. Aynur Erzengen'in yakarışı, özellikle sosyal medyada gündem oldu.

Aynur Erzengin'in Facebook paylaşımı şekilde;

''ne olur sesimi duyurun ...tükendim bittim artık...babanın çocuğa karşı uygunsuz cinsel davranışları vardır adli tıp raporu var....ama bugün saat iki de yapılan gaziantep aile mahkemesi duruşmasında ,oğlumun velayeti babaya verildi...görüştüğüm hakim ve savcılar böyle birşey olamaz...bu adaletin bittiği yer dediler...muhakkak üst siyasetçiler bu duruma el atmalı dediler...medya bu olaya el atmalı dediler...yardım istiyorum sizden...ne olur yardım istiyorum ALLAHIN İZNİ İLE...BEN EVDEN İŞE,İŞTEN EVE GİDEN BİR AİLE HEKİMİYİM...HİÇBİR AHLAKSIZLIĞIM YOK...BEN NEYİM YA....ALLAH AŞKINA BEN NEYİM...BABA EVLİ İKİ ÇOCUĞU VAR....BEN EVLENMEDİM...SÜREKLİ OĞLUMLA İLGİLENİYORUM....NE OLUR VİCDANLI İNSANLAR BANA SAHİP ÇIKSIN...YALVARIYORUM...ALLAH RIZASI İÇİN....NE BENİM SUÇUM...NE BENİM SUÇUM.....ÜSTELİK ADAMA SÜREKLİ PARA ÖDÜYORUM...O DA AYRI BİR ADALETSİZLİK DİYORLAR....CANIM ÇIKTI ....BANA BİR SAHİP ÇIKACAK DEVLET KURUMU YOK MU ALLAH AŞKINA...YOK MU''

Yaşadıklarını gözyaşlarıyla anlatan Erzengin diğer paylaşımda ise şunları yazdı;

BURADA YAZILAN OĞLUMUN ,ANNEDEN ALINIP BABAYA VERİLME KARARIDIR....VE BABANIN ÇOCUĞA KARŞI UYGUNSUZ CİNSEL DAVRANIŞLARI VARDIR İSTANBUL ADLİ TIP RAPORU VARDIR...NE OLUR VİCDANLI İNSANLARA SESLENİYORUM...BU PAYLAŞIMLARIMI YAYIN LÜTFEN...YARDIM İSTİYORUM SİZDEN....CİMERE BİMERE YAYIN LÜTFEN BU YAZDIKLARIMI.ALLAH RIZASI İÇİN SESİMİ DUYURUN NE OLUR....YAYIN ,PAYLAŞIN NE OLUR. BÖYLE BİR KARAR NASIL VERİLİR....NASIL....BEN ÇOCUĞUNU DÜZGÜNCE BUYUTMEYE ÇALIŞAN ,AKIL RAPORU NORMAL OLAN ,,TERBİYELİ BİR ANNEYİM...BENİ ÇALIŞTIĞIM KURUMDAN ,HERYERDEN SORUP ARAŞTIRABİLİRLER.
.HEP AĞLIYORUM

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.