Kahramanmaraş Valiliğinden cinsel istismar olayı açıklaması

Kahramanmaraş'ta bir kız çocuğuna birden çok kişi tarafından tecavüz edildiği iddia edildi. Kahramanmaraş Valiliği ''Olayla ilgili 4 şahıs tutuklanmış, 1 şahsı arama çalışmaları devam etmektedir.'' açıklaması yaptı.

Kahramanmaraş Valiliğinden cinsel istismar olayı açıklaması

Kahramanmaraş’ta 12 yaşındaki çocuğa şantaj yaparak cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 4 kişi gözaltına alındı.

Pazarcık ilçesinde N.A., teyzesine, bazı kişilerin kendisine şantajla cinsel istismarda bulunduğunu belirtti. Teyze de polise haber verdi. Gelen polis ekipleri tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen küçük kız, pedagog eşliğinde verdiği ifadesinde kendisine şantajla cinsel istismarda bulunulduğunu belirtip, istismar eden kişilerin adların verdi. Polis, 4 kişiyi yakalayarak gözaltına aldı. Sorgularının sonrasında adliyeye sevk edilen zanlılar tutuklandı.

VALİLİK: 1 KİŞİ ARANIYOR
Bu arada, Kahramanmaraş Valiliği de konuyla alakalı yazılı açıklama yaptı. Açıklamada şu şekilde dendi:

“İlimiz Çocuk İzleme Merkezi’nde N.A adlı şahısla, pedagoglar eşliğinde yapılan görüşmede; ailesinin yanında bulunduğu esnada farklı şahıslar tarafından kendisine şantaj yapıldığını ve cinsel istismara uğradığı iddiasında bulunmuştur. Söz konusu bu iddia üstüne yapılan incelemeler sonucunda 4 şahıs tutuklanmış, 1 şahsı arama çalışmaları devam etmektedir. Konuyla alakalı soruşturma titizlikle ve gizlilikle yürütülmektedir.”

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.