Kahramanmaraş Valiliği açıkladı: Gerçeği yansıtmamaktadır

Kahramanmaraş Valiliği, görevden uzaklaştırılan Hukuk Müşaviri Mesut Taner Genç, kendisine ait Facebook hesabındaki paylaştığı bilgilerin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Kahramanmaraş Valiliği açıkladı: Gerçeği yansıtmamaktadır
banner150

Kahramanmaraş Valiliği, görevden uzaklaştırılan Hukuk Müşaviri Mesut Taner Genç’in sosyal medyada paylaştığı iddialarını yalanladı. 

Kahramanmaraş Valiliği'nden yapılan açıklamada;

"Kahramanmaraş Valiliği’nde Hukuk Müşaviri olarak görev yapan Mesut Taner GENÇ’in bir kamu personeline verdiği ceza nedeniyle görevden uzaklaştırıldığı ve hakkında soruşturma açıldığı iddiası bazı basın yayın organlarında yer almıştır.

Söz konusu iddia hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır.

Adı geçen Hukuk Müşavirinin soruşturma ve görevden uzaklaştırma nedeni; Sosyal medyada yayınladığı, devlet memurluğu sıfatıyla hiçbir şekilde bağdaşmayan ve suç olduğu değerlendirilen konulara ilişkindir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

YORUM EKLE
YORUMLAR
İşte devletin hali
İşte devletin hali - 13 ay Önce

Ben Afşiniliyim söz konusu ilçe milli eğitim müdürü mahir turan hakkında iddialar cumhurbaşkanı danışmanı olan abisi sefer turan tarafından kapatılıyor deniliyor. İddialar çok vahim ama üzerine gidilemiyor

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.