Kahramanmaraş'taki tüm üyelerini ilgilendiriyor: SMS mesajlarıyla uyarılar gönderildi

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nden kullanılan kredilerin vadesinde ödenmeyen taksitlerinin temerrüt faiz oranı halk dilindeki adıyla geçmiş gün faiz oranı yüzde 45'e çıkarıldı. Gelişme üzerine Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, esnafın zarar görmemesi için üyelerine bilgilendirme mesajı gönderdi.

Kahramanmaraş'taki tüm üyelerini ilgilendiriyor: SMS mesajlarıyla uyarılar gönderildi
banner150

Son dönemde ülkemizde yaşanan gelişmeler üzerine temerrüt faiz oranlarında artışa gidildi. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi´nden kullanılan kredilerin vadesinde ödenmeyen taksitlerinin temerrüt faiz oranı yüzde 45'e çıkarıldı. Temerrüt faizlerindeki artış üzerine Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi üyelerinin zarar görmemesi için harekete geçti.

ESNAF, MESAJ YOLUYLA BİLGİLENDİRİLDİ
Kooperatif, SMS yoluyla esnafa; “Esnaf Kefalet Koop. kredilerinde temerrut faizi (gecikme faizi) 19/09/2018 itibariyle %45 'e yukselmistir.” mesajını yolladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.