Kahramanmaraş'taki tüm çocuklara müjde!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okula dönüş gününün ilk teneffüsünün 40 dakika olacağını belirtti, İş İnsanı Mesut Şahinkanat'ta okul başladığında ilk cumartesi tatilinde öğrencilere ücretsiz olarak çocuklara bir oyuncağa ücretsiz binme sözü verdi.

Kahramanmaraş'taki tüm çocuklara müjde!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un "Okula döndüğümüz gün ilk teneffüs 40 dakika. Söz!" tweetine, İş İnsanı Mesut Şahinkanat’ta okullar başladığında ilk cumartesi tatilinde Kahramanmaraş’taki tüm çocuklara bir oyuncağa ücretsiz binme sözü verdi.

Bakan Selçuk'un sosyal medya hesabı Twitter'dan "Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız." mesajına Kahramanmaraş’ta Blueland olarak kayıtsız kalmadıklarını dile getiren Şahinkanat şu ifadelerine yer verdi:

"Bugün Milli Eğitim Bakanımızın attığı bir twit vardı. Öğrencilerimize güzel bir mesaj vermişti. Biz de buna nasıl destek oluruz diye düşündük. Uzun teneffüs müjdesinin ardından bizlerde Blueland tesislerimizde okullar başladığında ilk cumartesi bir oyuncağımızı Kahramanmaraş’ta tüm öğrencilerimize ücretsiz yapmaya karar verdik. Bizim buradaki amacımız, öğrencilerimize moral vermek. Bakanımızın vermiş olduğu mesaja destek vermek, moral ve motivasyon sağlamak amacıyla böyle bir twite cevap vermek istedik."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.