Kahramanmaraş'taki kavgada iki kardeş birbirlerini yaraladı, bir bankanın camı kırıldı!

Kahramanmaraş'ta Dulkadiroğlu ilçesi İstasyon Mahallesindeki bankanın şubelerinin bulunduğu yerde, demir kesme makasının da kullanıldığı kavgada iki kardeş birbirlerini yaraladı. Kavga sırasında bir bankanın da camı kırıldı.

Kahramanmaraş'taki kavgada iki kardeş birbirlerini yaraladı, bir bankanın camı kırıldı!
banner150

Kahramanmaraş'ta demir kesme makasının da kullanıldığı kavgada, iki kardeş birbirlerini yaraladı. Kavga sırasında bir bankanın da camı kırıldı. 

Kahramanmaraş merkez Dulkadiroğlu ilçesi İstasyon Mahallesindeki bankanın şubelerinin bulunduğu yerde Duran E. (20) ve Abdullah E. (25) adlı kardeşler arasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle, kardeşlerden birisi elindeki demir kesme makasıyla diğerini kovaladı. Bu sırada bölgede bulunan banka şubelerinden birisinin de camı kırıldı. 

İki kardeş de kavga esnasında vücudunun çeşitli bölgesinden yara alırken, çevredeki vatandaşların ihbarı üzerinde bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. 

Yaralanan kardeşler tedavi için hastaneye kaldırıldı. 

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.