Kahramanmaraş'taki cinayetin perde arkası ortaya çıktı!

Kahramanmaraş'ta yaşanan korkunç olaydan son dakika haberi geldi. 29 yaşındaki oğlunu ve gelini Meryem Maraşlı'yı öldüren katil zanlısı baba gözaltına alınarak tutuklanmıştı. Olayla ilgili tüm sır perdesinin aralanması üzerine yaşanan cinayetin öldürülen gelinin 14 yaşındaki kızının odasında vurduğu iddia edildi. İşte Kahramanmaraş'ta yaşanan korkunç olayla ilgili son dakika haberinin diğer detayları...

Kahramanmaraş'taki cinayetin perde arkası ortaya çıktı!

07 Ağustos tarihinde Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde meydana gelen korkunç cinayet olayında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. İşte Kahramanmaraş'ta yaşanan cinayetin perde arkası ve son dakika haberi ile ilgili ortaya çıkan detaylar…

İddiaya göre, Kahramanmaraş’ta petshop işi yapan Adem Maraşlı (29), babası ile arazi meselesini konuşmak için baba evi olan Onikişubat ilçesi Döngele Mahallesi'ne geldi. Oğlu ve gelininin geldiğini gören baba Dursun Maraşlı, evindeki tüfeği alarak dışarı çıktı.

Olay yerinde oğlunu öldüren baba Dursun Maraşlı, kaçan gelini Meryem Maraşlı'ya ateş ederek peşine düştü.
Sürünerek evin 3'üncü katına çıkan gelin, burada Dursun Maraşlı'nın 14 yaşındaki kızı E.M.’nin odasına girdi. Baba Dursun Maraşlı, kızının odasına saklanan gelinini tüfekle öldürdü.

Cinayet sonrası jandarmayı arayıp, ‘oğlumu ve gelinimi öldürdüm beni tutuklayın’ diyen baba Dursun Maraşlı, jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

‘Kredi borçlarını ödemek istiyordu’
İddiaya göre Dursun Maraşlı'nın, bankadan çektiği kredi borcunu ödeyemeyeceği için oğluyla telefonla konuştuğu ve arazilerinden bir kısmını satmak istediği, oğlu Adem Maraşlı’nın da buna karşı çıktığı, meseleyi konuşmak için baba evine geldiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2020, 16:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Reis
Reis - 11 ay Önce

Olayın iç yüzü tarla takım değil. Bilmediğiniz bi dünya şeyler var. Ayrıca gelinini kızının odasında vurmadı bu da böyle biline.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.