Kahramanmaraş'taki bazı siyasi parti yöneticilerine bile randevu vermeyen AK Parti İl Başkanı kime derman olmuş?

Dün Kanal Maraş haber sitesinde Mustafa Purtaş isimli vatandaşın yapmış olduğu röportaj çok ses getirdi. Bu haberin yayınlanmasından itibaren Kanal Maraş telefonları adeta kilitlendi.

Kahramanmaraş'taki bazı siyasi parti yöneticilerine bile randevu vermeyen AK Parti İl Başkanı kime derman olmuş?
banner150

Kahramanmaraş'ta bir siyasi partinin İl Yöneticisi olan bir ismin telefondaki söylemleri ise inanılmaz düşündürücüydü?

Siyasi parti yöneticisi; 31 Mart yerel seçim tarihinden önce siyasi parti yöneticilerinin randevu talebinde bulunduğu halde kendilerine hala dönüş dahi yapılmadığını belirterek haber46'nın 'Başkan Debgici Vatandaşa Derman Oluyor' haberinin kamuoyunu yanıltıcı haber olduğunu belirtti.

Parti yöneticisi sözlerine şöyle devam etti; Biz bir siyasi parti yöneticisi olarak aylardır randevu istediğimiz halde randevu verilmediğine göre sade bir vatandaş haliyle randevu alması düşünülemez. Mustafa Purtaş isimli vatandaşın röportajını izledim feryat etmesi sonuna kadar haklı. AK Parti bir an önce kendine gelmeli aksi takdirde İstanbul seçiminde yaşanan hezimet olası bir seçimde muhalefeti ülkenin başına bela ederler.

Kanal Maraş haber sitesi olarak objektif haber anlayışı ile “Güçlünün değil haklının sesi” olan ve objektif haber yapmaya çalışarak her zamanki gibi Kahramanmaraşlı vatandaşların haber sitesi olmaya devam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 16:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali karap
ali karap - 1 yıl Önce

esselamüaleyküm... mustafa bey kardeşim ben debgiciyle her cuma milli görüşçü kökten dinci SAADET partili bir vatandaş olarak namazda bir araya geliyorum . benim halimi HATIRIMI soruyor. sizin köşe yazılarınızı ve gazetenizi düzenli bir şekilde takipçisiyim çok kere takdirlerimi de bildiriyorum burada.. sende yayınlıyorsun yorumlarımı... HAKSIZLIK etmeyelim diyom sadece... en güzele emanetsin eyiki varsın...

Fatih Paköz
Fatih Paköz - 1 yıl Önce

İl Başkanı Ömer beyin ne denli parti için uğraş verdiğini bir Maraş çok iyi bilir.
Şimdi kalkıp kızıma iş bulamadım diye il başkanını karalama kampanyası yürütmek, en basitinden yanlı haber yapmaktır. Arkadaşın haklı tarafları olabilir ama, bunu hedef göstererek İl başkanına vurmanızı doğru bulmuyorum (Vekiller daha iyi referans bence).
Kimin senaryosuna hizmet ediyorsunuz bilemem, ama bir algı oluşturma çabasında olduğunuz aşikar. Röportajın sonunda da dediğiniz gibi “……kendinize gelin…”
Ülkemize yedi düvel her taraftan saldırırken, sizin yaptığınız ortalığı bulandırıp balık avlamaya çalışmak gibi oluyor maalesef. Millet olarak biraz sabretmeyi öğrenmeliyiz.
“Kızıma iş bulamadım artık Ak Partiye oy vermeyiz” YAZIK !

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.