Kahramanmaraş'ta yollar drone'la denetleniyor!

Yolların kralı olmaya çalışan Kahramanmaraş'taki dikkatsiz sürücüler için Kurban Bayramı tatili dolayısıyla yollarda yaşanan yoğun trafik havadan 'drone' yardımıyla denetlenmeye başlandı.

Kahramanmaraş'ta yollar drone'la denetleniyor!
banner150

İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ekipleri tarafından Kahramanmaraş-Gaziantep karayolunda yapılan denetimlerde ekipler, kırmızı ışık ihlali yapan sürücüleri havadan drone ile takip etti. Işık ihlali yapan sürücüler durdurularak cezai işlem uygulandı.

Sürücülere bayram öncesi çeşitli ikramlarda bulunulurken, emniyet kemeri ve hız ihlalleri konusunda da uyarı yapıldı.

Sürücülerin bütün trafik kurallarına uymalarını isteyen Bölge Trafik Müdürü Mehmet Çimen, "Kurban Bayramı'nda vatandaşlarımızın bayram tatilini trafik yönünden huzur ve güven içinde geçirmeleri açısından bütün ekiplerimizle çalışıyoruz. Karayolu üzerinde meydana gelen kazaları en aza indirme adına uygulama ve denetimlerimizi artırdık. Yüzde yüz konumda çalışarak sürücülerimizi araçlarında bulundurmaları gerekenler hakkında bilgiler verdik. Özellikle hız ihlali ve emniyet kemeri ile kırmızı ışık, yaylara yol verme gibi konularında da sürücülerimizi uyardık. Sürücülerimiz bütün trafik kurallarına uymalarını istiyoruz ve kazasız bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2019, 14:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
ufuk
ufuk - 10 ay Önce

Editör manşetlerin dehşet :d

Faruk
Faruk @ufuk - 10 ay Önce

Valla bende bu siteye bu manşetler yüzüne takip ediyorum :)

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.