Kahramanmaraş'ta yol çöktü, çevre yolu trafiğe kapatıldı

Kahramanmaraş'ın Onikişubat ilçesinde çevre yolu üzerinde çökme meydana geldi. Yol geçici olarak trafiğe kapalı hale geldi.

Kahramanmaraş'ta etkili olan aşırı yağışların bilançosu ağır oldu. Kentin farklı noktalarında meydana gelen heyelan ve çökmeler yağışların bitmesine rağmen devam ediyor. Onikişubat ilçesi Haydarbey Mahallesi Sümbüllü Caddesi çevre yolu üzerinde çökme meydana geldi. Asfaltın kırılması ve yolun alttan içe doğru kayması nedeni ile yolun çöktüğü öğrenildi.

Yoldaki çökme sonrasında önlem alan Trafik ekipleri geçici olarak yolu trafiğe kapattı. Belediye ekipleri ise çöken yolda çalışmalara başladı. Çöken yolun ve kırılan asfaltın gece saatlerinde tamir edileceği ve sabah saatlerinde yolun tekrardan trafiğe açılacağı bildirildi. 

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
KM
KM - 3 yıl Önce

NİÇİN ÇÖKTÜ KARDEŞİM,??? SEBEBİNİDE YAZSANIZ,İŞÇİLİKTENMİ,MALZEMEDENMİ,YAPIM AŞAMASINDA NİÇİN MÜHENDİSLER İŞİNİN BAŞINDA DEĞİLLER.??? SİZ BİR YAZINNIZ.

kayt
kayt - 3 yıl Önce

bas bas paraları leylayaaaa

KM
KM - 3 yıl Önce

TURKIŞŞS YERLİ MODERN BELEDİYECİLİK

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.