Kahramanmaraş'ta yine kumar baskını! Suçüstü yakalandılar

Kahramanmaraş Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından farklı adreslerde iki ayrı kumar olayına suçüstü yapıldı.

Kahramanmaraş'ta yine kumar baskını! Suçüstü yakalandılar
banner150

Kahramanmaraş Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından farklı adreslerde iki ayrı kumar olayına suçüstü yapıldı. 

Kahramanmaraş il genelinde kumar oynatan ve oynayan şahısların yakalanabilmesi ve kumar suçunun önlenmesi amacıyla ahlak büro sivil ekipleri kamufle olarak takip ve baskınlarına devam ediyor.

İki ayri adrese operasyon yapan polis ekibi, 8'i kumar oynayan ve 2'si kumar oynatan 10 şahsa suçüstü yakalayarak işlem yaptı. Şahıslara 2072 TL para cezası tatbik edilerek, kapatma ve mühurleme işlemi iin ıdari islem başlatıldı. 

9 Aralık Pazar günü saat 23.00'de Ahlak Büro Sivil Kumar takip ekibi Karacaziyaret Mahallesinde Bir  Kıraathanesinde 4 şahsa suçüstü kumar baskını yaptı. Kumar oynanan masa üzerinde bir miktar para ile 104 adet iskambil kağıdına el konuldu. Kahvehane işletmecisine işletmeci M.Z.'ye kumar oynatmak için yer temin etmekten adli işlem, kumar oynayan şahıslara da idari işlem tahsis edildi. Şahıslara 1036 TL idari para cezası uygulandı.

Ayrıca İsmetpaşa Mahallesi'nde bir işyerine baskın düzenlenen ahlak büro sivil kumar takip ekibi, küt tabir edilen kumar oyunu oynadıkları tespit edilen 4 şahsa kumar oyamaktan, yer sahibi M.F.'ye ise kumar oynatmak ve yer temin etmekten islem yaptı. Şahıslara 1036 TL para cezası tatbik edildi.
 
Kumarla mücadele kapsamında sivil ekipler tarafından kamufle olarak operasyonların devam edeceği bildirildi

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2018, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.