Kahramanmaraş'ta yılanların çiftleşme dansını cep telefonu ile görüntülediler

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde çiftçiler, cep telefonu ile yaklaşık 1, 5 metre uzunluğundaki yılanların çiftleşme dansını görüntüledi.

Kahramanmaraş'ta yılanların çiftleşme dansını cep telefonu ile görüntülediler
banner150

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yol kenarında birbirine sarılmış 2 yılan gören çiftçiler, insanların çok nadir olarak tanık olduğu çiftleşme dansını kayıt altına aldılar.

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde yılanların çiftleşme dansı, çiftçiler tarafından görüntülendi.

Türkoğlu’nun Şekeroba Mahallesi, Gavur Gölü mevkiinde tarlada çalışan çiftçiler, yol kenarında birbirine sarılmış 2 yılan olduğunu fark etti. Çiftçiler, cep telefonu ile yaklaşık 1, 5 metre uzunluğundaki yılanların çiftleşme dansını görüntüledi. İnsanların çok nadir olarak tanık olduğu dansı izleyerek görüntüleyen çiftçiler, yılanların daha sonra gözden kaybolduğunu söyledi.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
YORUMLAR
İş imkanları
İş imkanları - 1 yıl Önce

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), mart ayı işsizlik rakamlarını açıkladı.
Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2019 yılı mart döneminde geçen yılın aynı dönemine göre 1 milyon 334 bin kişi artarak 4 milyon 544 bin kişi oldu. İşsizlik oranı 4 puanlık artış ile yüzde 14,1 seviyesinde gerçekleşti.

Aynı dönemde; tarım dışı işsizlik oranı 4,2 puanlık artış ile yüzde 16,1 olarak tahmin edildi. Genç nüfusta (15-24 yaş) işsizlik oranı 7,5 puanlık artış ile yüzde 25,2 olurken,15-64 yaş grubunda bu oran 4 puanlık artış ile yüzde 14,3 olarak gerçekleşti.
İSTİHDAM ALANLARI İÇİN HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.