Kahramanmaraş'ta yıkılan bahçe duvarının altında kalan minik Elif yaralandı!

Kahramanmaraş'ta etkili olan sağanak nedeniyle yıkılan bahçe duvarının altında kalan 4 yaşındaki Elif ve yardımına koşan dedesi yaralandı.

Merkez Dulkadiroğlu ilçesi Aksu Mahallesi'nde müstakil evin avlusundaki bir yüzü lavabo olarak kullanılan iç bölme duvarı, sağanağın etkisiyle yıkıldı. Orada oynayan 4 yaşındaki Elif Yurdagül, çöken duvarın altında kaldı.

Torununun duvarın altında kaldığını görerek yardıma koşan Durdu Yurdagül de sonradan düşen briketlerle hafif şekilde yaralandı. 

Bağrışmalar üzerine dışarıya çıkan anne Şeyma ile babaanne Eşe Yurdagül, dede ve torununu duvar enkazından kurtardı.

İhbar üzerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, dede ile torununu Necip Fazıl Şehir Hastanesine kaldırdı. Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Olay sonrası "Elif'im sana birşey olmasın. Kuzuma bir şey olmasın ne olacaksa bana olsun" diyerek ağıt yakan babaanne Eşe Yurdagül'ü ise polis ve komşuları teskin etmeye çalıştı.

KAYNAK: AA/DHA

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2018, 16:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman
Osman - 1 yıl Önce

Facedeki haber başlığı skandal olmuş. Bu nasıl haber başlığı, çocuğa Allah etmesin bişey oldu sandım. Lütfen haber başlıklarına dikkat edin..

SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.