Kahramanmaraş'ta yeğen dehşetine ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi

Kahramanmaraş'ta Şubat ayında eşinden ayrılan ve kızıyla evlenmek isteyen teyzesini öldüren ve bu kavgada çevredeki iki kişiyi de yaralayan Ferhat Doğan'ın yargılandığı davada mütalaa verildi. Savcı, sanık Erdoğan'ın ağırlaştırılmış müebbet hapsini talep etti.

Kahramanmaraş'ta yeğen dehşetine ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
banner150

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde geçtiğimiz şubat ayında eşinden ayrılan ve kızıyla evlenmek isteyen teyzesi Ulviye Demir'i (52) pompalı tüfek yaraladıktan sonra olay yerine gelen ambulans içinde tekrar ateş ederek teyzesini öldürüp iki kişiyide yaralayan Ferhat Erdoğan (27) hakkında savcı iddianamesini tamamlayarak mahkemeye sundu.

MAHKEME İDDİANAMEYİ KABUL ETTİ
Cumhuriyet savcısı Hasan Aydın'ın Katil zanlısı Ferhat Erdoğan hakkında Teyzesi Ulvi Demir'i kasten öldürmek 2 kişiyi de yaralamak suçundan savcının TCK 82/1 maddesine göre yaralamak suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istediği iddianamesi ağır ceza mahkemesi tarafından kabul edildi.

KATİL: PİŞMANIM
Zanlı Erdoğan olay günü uyuşturucu hap ve alkol alığını söyleyip, "Çok pişmanım" dedi.

(Kaynak: Sabah)

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2019, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.