banner232

Kahramanmaraş'ta yasak dinlemeyip ısrarla oyun oynayanlar var!

Kahramanmaraş'ta polis ekiplerin koronavirüs kuralları ve kumar denetimi kapsamında belirlediği 3 ayrı gizli oyun yerine eş zamanlı yapılan baskında 34 kişi yakalandı, toplamda 107 bin 100 TL para cezası kesildi.

Kahramanmaraş'ta yasak dinlemeyip ısrarla oyun oynayanlar var!

Koronavirüs tedbirleri kapsamında düzenli olarak denetim yapan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri özellikle geceleri gizli yer ayarlayarak toplu halde yasaklı oyun oynayanlara yönelik çalışma yaptı. Bu kapsamda yapılan çalışmada şehrin farklı yerlerinde yasaklı oyun oynanan 2’si güvenlik Kamerası ile kontrol edilen 3 yer tespit edildi. Tespit edilen 3 ayrı adrese de polis ekipleri baskın düzenledi. Baskınlarda 34 şahıs yakalandı, çok sayıda iskambil kağıdı ve yazboz kağıtları ele geçirildi.

107 BİN 100 TL CEZA KESİLDİ
Polis 34 şahsa kişi  başı 3 bin 150 TL’den toplam 107 bin 100 TL ceza yazarak gerekli yasal işlemi yaptı. 3 işyerinin mühürlenerek kapatıldığı öğrenildi.

Öteyandan yakalanan şahıslardan 2’si hakkında çeşitli suçlardan arama kaydının olduğu ve adli mercilere sevk edildiği öğrenildi.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.